.

Právě se snažíte dostat na obsah, který je určený jen pro členy. Pokud již jste členem, tak se PŘIHLAŠTE. Pokud členem nejste, pokračujte níže a vyberte si jednu z našich služeb. 

.

Členství

Klientská sekce

Mrkněte na krátké video o tom, co od nás můžete očekávat.

členství
1500 Kč
Více informací
členství
4000 Kč
Více informací
členství
7500 Kč
Více informací
Co je dále součástí členství?

Budete vždy informováni

Rozbory
Video analýzy
2x
měsíčně

Celkem zatím k dispozici přes 60h analýz, live tradingu a strategií, na základě kterých denně obchodujeme.

Naše strategie
Live streamy
2x
týdně (út a čt)

Všechny streamy probíhají přes privátní youtube kanál. Každý stream je nahrán a uložen do video analýz ke zpětnému zhlédnutí.

Sdílejte znalosti
Komunitní chat
24/7

Chat probíhá přes aplikaci Telegram, aby i členové mezi sebou mohli sdílet své pozice, strategie, dojmy, znalosti a zlepšovat se tak ve své cestě stát se profitabilním traderem.

Transparentnost
%
z našeho kapitálu

Obchodujeme jak FX tak Crypto. Sdílíme s Vámi naše otevřené pozice, přednastavené pozice, zhodnocení kapitálu, otevírání, zavírání obchodů a spoustu dalšího.

Odkaz na výsledky
Chcete mít neustálý přehled o aktuálním dění?

Video analýzy trhu

Pravidelné video analýzy na základě teorie Elliott Waves. Víme, že grafy jsou perfektní způsob, jak se samostatně vzdělávat, ale videa Vám pomohou ještě více do této teorie proniknout a osvojit si jí. V této sekci najdete všechny video analýzy a updaty trhu seřazené a přehledně k dispozici pro Vaše osobní užití.

Vždy po přidání nového videa, dostanete automatickou notifikaci do Vašeho emailu a skupinového telegramu.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Telegram s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Copyright © 2019 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ

Kontakt
GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika