Sergey Kravchenko, DiS.

Sergey Kravchenko, DiS.

Fundamentální analytik, hedge fond manager

Jakožto profesionální pokerový hráč se vzděláním v oboru financí, jsem se přirozenou cestou po nashromáždění $50.000 v bankrollu rozhodl v roce 2017 postupně přejít na trading. 15 tisíc $ šlo na účet, 35 tisíc $ na vzdělání.

Absolvoval jsem několik výukových programů ITPM, kde jsem prošel kompletní mentoring od traderů s 25 lety zkušeností v oboru u Goldman Sachs, UBS a hedge fondů. To byla naprosto lifechanging zkušenost, která mi umožnila kompletně vstřebat a pochopit, jak funguje fundamentální trading, FA, banky a hedgové fondy na trzích, a především long-short portfolio management.

S nabytými zkušenostmi jsem se pustil do správy mikro portfolií na akciových trzích i v cryptu. Po několika úspěšných kvartálech jsem pomáhal se správou dalším investorům a spustil v tomto oboru několik produktů, z nichž většina úspěšně funguje do dnes.
Nashromážděné profity jsem investoval do kurzů a mentoringu od specialistů z NYSE Arca v oboru opcí a market makingu a Singapurské traderské skupiny CG v oboru valuace cryptoassetů.

Díky průniku všech těchto vědomostí jsem pravděpodobně jako jeden z prvních traderů v Evropě úspěšně aplikoval strategie hedge fondů a fundamentální analýzy na crypto trhy a tím získal unikátní edge, která mi umožnila v letech 2018-2020 konzistentně pořážet trh se skvělými výsledky (https://autofund.io/fundstats).

Nyní tradingem žiju, probouzím se i usínám na trhu, mám vlastní doprovodný team pro efektivnější realizaci výzkumu a technických záležitostí jako jsou boti a algoritmy, nebo péče o klienty.

Stále hledám novou inspiraci a příležitosti vstřebat ve formě zkušeností a vědomostí vše, co na trhu je vůbec možné dělat. Nyní už především u Alameda Research a Three Arrows Capital.

Trading je můj největší koníček, který mi pomohl proměnit život a dosáhnout absolutní finanční svobody. Dá se říct, že po posledním bullrunu už traduji spíš pro vášeň a sport než pro peníze. Přesto je to pořád poctivých 250 hodin měsíčně.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ

Kontakt
GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika

GOLDEN POCKET