Miroslav Šubík

Miroslav Šubík

analytik, lektor

Ve financích se pohybuji od roku 2007, kdy jsem začínal jako klasický poradce.

K tradingu jsem se dostal poprvé v roce 2017, kdy jsem obchodoval hlavně indexy. První zkušenosti byly velice pestré – finančně i psychicky. Velmi rychle jsem zjistil, že bez neustálého sebevzdělávání nebudu moct být dlouhodobě úspěšný. Od té doby jsem věnoval vzdělávání stovky hodin napříč všemi možnými placenými i neplacenými skupinami.

Od května 2020 jsem přidal do portfolia i kryptoměny. Nejprve jsem nakupoval jen podle grafu, čím dál více jsem se ale o toto téma začínal zajímat i z fundamentálního hlediska. Tento typ obchodování mě bavil a už jsem u něj zůstal.

Od začátku roku 2021 se stal trading mým hlavním zdrojem příjmů. Svoboda mě naprosto pohltila. Viděl jsem v tom volnost pracovat odkudkoliv a mnoho dalších menších i větších výhod. To, co jsem dělal, mě vždy bavilo. Ale od té doby, co mě živí obchodování, mohu říct, že má práce je mou vášní.

Dnes z 90 % obchoduji BTC a ETH na základě TA a vyhodnocování korelace s hlavními indexy. Orientuji se především na “mini swingové“ obchody (5 min až 1 h) za pomoci klouzavé strategie postupných vstupů a braní profitů. Tato strategie je dost neobvyklá, ale velice zajímavá. Vyžaduje více času a edukace než klasické skalpování, ale přináší do obchodování klid.

Posledních 10 let jsem se věnoval jako lektor vzdělávání a osobnímu rozvoji. Proto mě velmi těší, že jsem se mohl stát členem týmu GP, abych své tvrdě nabyté zkušenosti mohl předat dál a skloubit tak posun kohokoli, kdo o to bude stát. Nabízím pomoc nejen ve čtení grafu, ale i s technickou analýzou a psychologií, protože nastavení hlavy a zvládání postupného růstu je v tradingu základem.

Signálních skupin je po internetu spousta, ale to, co se jednou naučíte, o to Vás nikdo nepřipraví.

Není to jednoduchá cesta, ale určitě stojí za to.

Vzdělání:
2004-2007 Střední průmyslová se zaměřením na TZB
2008-2009 Učitel odborných předmětů (mé jediné zaměstnání během života)
2009-2015 Finanční poradenství
2011-2019 Lektor soft skills a manažerských dovedností napříč obory i obchodními systémy
2020 Fulltime trader, lektor a analytik

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ

Kontakt
GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika

GOLDEN POCKET