Marek Vaňha

Zakladatel, Hlavní analytik

 

Na kryptoměny jsem narazil začátkem roku 2017, ale aktivně jsem začal obchodovat až od 07/2017. Trading mě naprosto pohltil, protože díky technické analýze dokážete najít řád i ve zdánlivém chaosu. Nejsem gambler, jsem analytik, a stejně tak přistupuji k tradingu. Tuto disciplínu většina lidí postrádá, a proto bych rád předal všechny své know-how co nejlépe dál, abyste i Vy byli v tomto oboru úspěšní.

K obchodování jsem se dostal úplnou náhodou, protože můj první plán byl být pouze HODLer a používat investice do krypta jako alternativu k současným bankovnímu produktům.

Postupem času jsem zjistil, že má povaha mi nedovolí nečinně sedět a pouze pozorovat vývoj.

Proto jsem se rozhodl zkusit trading a vstoupil do skupiny MCG (Mike Crypto Group). Začátky byly hodně drahé, protože jsem nebyl schopný najít nikde žádné kvalitní podklady, které by mi mé studium ulehčily. Začal jsem s klasickými publikacemi. Jak číst svíčky, jak na patterny a formace a dostal jsem se až k Elliott Waves, které mě uchvátily. Ze začátku jsem se učil od Philakoneho a Erica Choe, kteří mi dali ppevné základy této teorie, na kterých jsem mohl začít stavět.

A přesně z tohoto důvodu vznikla Golden Pocket, protože zde můžu lidem předat vše, co jsem se naučil a propagovat tuto teorii dál tak, jak jen to bude možné. Vděčím Elliottovi z

Vzdělání:

Střední škola

  • 2004-2008 – Střední škola – Software ve strojírenství

Vysoká škola

  • 2008-2014 – ZČU – Strojní fakulta

Pracovní zkušenosti

  • 2008-2012 – Valeo – Procesní Engineering
  • 2013-2014 – Tech Data  – Logistický specialista (SAP)
  • 2014-2018 – SKD Bojkovice – Projektový manažer (OEM, Tier 1)

Mým cílem je ulehčit všem cestu k úspěšnému obchodování, protože mě tato činnost naplňuje. Peníze pro mě nejsou motivace, je to nástroj, bez kterého žít nelze, ale zároveň by neměl diktovat celý náš život.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Telegram s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Copyright © 2019 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ

Kontakt
GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika