Kristýna Furiková

Kristýna Furiková

editor

Ke kryptoměnám jsem se dostala už v roce 2016. Tehdy jsem koupila první Litecoiny. Nebyla to zrovna nejlepší koupě, ale počkala jsem si pár měsíců a prodala v zisku. Byl to můj první a také ziskový obchod. Trading mě začal bavit od začátku a byla to velká výzva, která vyžaduji mnoho schopností jako perfektní disciplínu, jasně definovanou strategii a ovládání emocí. Proto není trading pro každého, ale pokud se naučíte tyto dovednosti, uspějete a budete ve většině případů ziskoví. 

Pro mě je každá burza jako živý organismus. Na základě aktuální situace můžeme vytvořit abstrakci, která počítá s různými proměnami. Pomocí této abstrakce a na základě pravděpodobnosti lze předpovídat vývoj trhu. Trh je odrazem psychologie světa v daném okamžiku a data, které vidíme, jsou pak otiskem tohoto okamžiku.

Obchoduji pasivně i aktivně. Obchoduji tedy manuálně a používám i boty. Společně s dalším člověkem jsem na základě vlastní strategie vytvořila trading bota, kterého stále vylepšujeme.

Vzdělání:

Vystudovala jsem střední školu a jazykovou školu s právem státní jazykové zkoušky. Bavila mě jen psychologie a angličtina. Byl to pro mě ale spíše promarněný čas, školní systém mě nikdy nenadchnul a od začátku jsem byla rozhodnutá vydat se vlastní cestou.

Pracovní zkušenosti:

Po zkušenostech s brigádami jsem se stala freelancerem. Vždy jsem chtěla dělat, to co mě baví a využít čas smysluplně. Oslovila jsem tedy Jakuba Vejmolu (Bitcoinový kanál), kde jsem nabrala zkušenosti s moderováním Facebookových stránek i Youtube. Na základě kladné reputace jsem poté oslovila i Jana Bartoše, abych si zdokonalila své dovednosti a využila více svůj potenciál. To se mi také povedlo a naučila jsem se i editovat videa. V současné době jsem moderátorka Bitcoinového kanálu a editorka Golden Pocket. Dále vyvíjím vlastní mobilní aplikaci na sledování kryptoměnového portfolia.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ

Kontakt
GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika

GOLDEN POCKET