Our Support Policy

 • To get a pre-purchase advice, you may post in the theme’s forum.
 • To get a response more promptly, you are recommended to use our Ticket-system.
 • We try to answer your questions within 1-10 hours. However, if any delay occurs, it doesn’t mean that we forgot about you. Some of the issues require testing and analyzing, so we can resolve it effectively.
 • Please note! We do not provide support, if you do not have the purchase code.
 • Item support does not include:
  1. Customization and installation.
  2. Support for third party software and plugins.

How to use our Support System

 1. In the ‘Item Details’ there is a clickable banner “Support Sys”, which leads you to tickets.
 2. Or you may simply follow this link: ancorathemes.ticksy.com.
 3. Enter your purchase key and register in the system.
 4. To avoid a confusion, please use your own ThemeForest login in Support System.
 5. Fill out the ticket form.

How to find a purchase key

 1. Open the “downloads” tab in your account.
 2. Find our theme in the list of products.
 3. Click “download” button, and in the drop-down menu select “license certificate & purchase code”.

Recommended Hosting

AncoraThemes offers only the best products and services and recommends them to their customers. One of the most important services is HOSTING. Unlike any cheap hostings that usually have limited resources which causes many problems to the site owners, quality hosting gives a client a fair amount of resources sufficient for any website and any task. By using quality hosting you can rest assured that your site will work smoothly. If you happen to use such hosting with limited resources (e.g. GoDaddy!), you may experience issues with “one-click install” feature. In that case, you are always welcome to contact our support team to get qualified help.

http://www.inmotionhosting.com

Get more than 30% discount on a hosting plan.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Copyright © 2022 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ

Kontakt
GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika