S&P rating: BBB-

Moodys rating: Baa2

Dividenda: čtvrtletně

S&P rating: BBB-

Moodys rating: Baa2

Dividenda: čtvrtletně

PROFIL SPOLEČNOSTI

Společnost Leggett & Platt navrhuje a vyrábí konstrukční součásti a produkty v domácnostech, kancelářích, maloobchodech, automobilech a komerčních letadlech. Podniká prostřednictvím čtyř segmentů: rezidenční výrobky, nábytkové výrobky, průmyslové výrobky a specializované výrobky. Mezi její produkty patří komponenty a stroje, ocelová infrastruktura, nábytek, komponenty a různé další produkty. Společnost působí po celém světě, přičemž segmenty bytových a specializovaných produktů významně přispívají k příjmům společnosti. Leggett & Platt byla založena v roce 1883 a sídlí v Kartágu ve státě Missouri.

ZÁKLADNÍ ANALÝZA

Grafy znázorňující vývoj základních hodnot společnosti. Co znamenají data a grafy níže se dozvíte ZDE.

OČEKÁVÁNÍ ANALYTIKŮ

Grafy očekávání analytiků budoucího vývoje příjmů a zisku na akcii.

ZNÁMKA GP

Jak vypočítáváme vnitřní hodnotu akcie podle modelu DCF (Discounted cash flow) se dozvíte ZDE.

Datum výpočtu

Model výpočtu

Vnitřní hodnota

Margin of Safety

Vstupní cena

FUNDAMENTÁLNÍ ANALÝZA

TECHNICKÁ ANALÝZA

INFO:

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Copyright © 2022 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ

Kontakt
GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika