Home

Institutional Elliott Wave trading

We do currency pairs, indices, commodities and cryptocurrencies trading for living. Our trades and analyses are based on foundation found by Ralph Nelson Elliott about 100 years ago. For successful trading results, we combine Elliott’s theory with so-called institutional trading, which helps us identify the best enter zones. We offer our clients predictions, analyzes on request, exchange rates and trading signals based on our personal experience. We share around a hundred of different business opportunities with our clients on a monthly basis and we cooperate with the biggest brokers not just in Czech republic. Welcome to the world of Elliott Waves!

Cooperation

Membership

Členství
1850 Kč
Více informací
Členství
4900 Kč
Více informací
Členství
9100 Kč
Více informací

Trading courses

KURZ 2
6400 Kč
PDF skripta zdarma
Více informací
KURZ 1
6400 Kč
PDF prezentace zdarma
Více informací

Our team

Ing. Marek Vaňha

co-founder
chief data analyst

Jan Bartoš

co-founder
IT expert

Bc. Tomáš Popovič

analyst

Sergey Kravchenko, DiS.

analyst

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ

Kontakt
GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika

GOLDEN POCKET