S&P rating: BBB-

Moodys rating: Baa3

Dividenda: čtvrtletně

S&P rating: BBB-

Moodys rating: Baa3

Dividenda: čtvrtletně

PROFIL SPOLEČNOSTI

Broadcom-kombinovaný subjekt společností Broadcom a Avago-se může pochlubit velmi rozmanitým produktovým portfoliem na řadě koncových trhů. Společnost Avago se zaměřila především na vysokofrekvenční filtry a zesilovače používané ve špičkových smartphonech, jako jsou zařízení Apple iPhone a Samsung Galaxy, kromě sortimentu řešení pro kabelovou infrastrukturu, podnikové úložiště a průmyslové koncové trhy. Legacy Broadcom se zaměřil na síťové polovodiče, jako jsou čipy přepínačů a fyzické vrstvy, širokopásmové produkty (jako jsou procesory televizního přijímače) a čipy pro připojení, které zvládají standardy, jako jsou Wi-Fi a Bluetooth. Společnost získala společnosti Brocade, CA Technologies a podnikání v oblasti podnikového zabezpečení společnosti Symantec, aby posílila své nabídky v infrastrukturním softwaru. Společnost byla založena v roce 2018 a sídlí v San Jose v Kalifornii.

ZÁKLADNÍ ANALÝZA

U jednotlivých finančních výkazů lze zobrazit graf znázorňující vývoj za posledních 10 let. Co znamenají data a grafy níže se dozvíte ZDE.

Stock Price – cena za akcii

Revenue – příjem společnosti

Dividend payouts – dividenda

EPS Growth – růst zisku na akcii

Net Income – čistý zisk společnosti

Assets vs Liabilities – aktiva vs dluh

Price to Earnings – poměr ceny a zisku

Long Term Debt – dlouhodobý dluh

Shares Outstandings – počet akcií v oběhu

OČEKÁVÁNÍ ANALYTIKŮ

Grafy očekávání analytiků budoucího vývoje příjmů a zisku na akcii společnosti. Tmavě hnědé sloupce znázorňují aktuální vývoj hodnoty a světle hnědé sloupce očekávající vývoj hodnoty.

ZNÁMKA GP

Jak vypočítáváme vnitřní hodnotu akcie podle modelu DCF (Discounted cash flow) se dozvíte ZDE.

Datum výpočtu

Model výpočtu

Vnitřní hodnota

Margin of Safety

Vstupní cena

FUNDAMENTÁLNÍ ANALÝZA

TECHNICKÁ ANALÝZA

INFO:

AVGO vypadá long term skvěle. Targety 531 – 568 USD.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Copyright © 2022 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ

Kontakt
GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika