Sektory a akcie

(Vyber sektor a společnost)

ENERGY  |  FINANCIAL  |  HEALTHCARE  |  INDUSTRIAL  |  REAL ESTATE  |  TECHNOLOGY  |  UTILITIES

V sektoru telekomunikačních služeb jsou kabelové společnosti, poskytovatelé internetových služeb, poskytovatelé bezdrátových sítí, satelitní společnosti a mnoho dalších. Investice do jednotlivých telekomunikačních akcií mohou představovat vyšší volatilitu, ale telekomunikační sektor celkově vykazuje přiměřený dlouhodobý růst.

Sektory a akcie

(Vyber sektor a společnost)

S&P rating: AA+

Moodys rating: Aa2

Dividenda: nevyplácí

S&P rating: AA+

Moodys rating: Aa2

Dividenda: nevyplácí

PROFIL SPOLEČNOSTI

Alphabet je holdingová společnost se společností Google, internetovým mediálním gigantem a stoprocentní dceřinou společností. Google generuje 99% příjmů Alphabet, z nichž více než 85% pochází z online reklam. Další výnosy Google pocházejí z prodeje aplikací a obsahu na Google Play a YouTube, stejně jako poplatky za cloudové služby a další výnosy z licencí. K dalším výnosům přispívá také prodej hardwaru, jako jsou Chromebooky, smartphone Pixel a produkty pro inteligentní domácnosti, mezi něž patří Nest a Google Home. Investice společnosti Alphabet jsou v jejím dalším segmentu, kde sází na technologie ke zlepšení zdraví, rychlejší přístup k internetu do domácností (Google Fiber), auta s vlastním pohonem (Waymo) a další. Společnost byla založena v roce 1998 a sídlí v Mountain View v Kalifornii.

ZÁKLADNÍ ANALÝZA

U jednotlivých finančních výkazů lze zobrazit graf znázorňující vývoj hodnot. Co znamenají data a grafy níže se dozvíte ZDE.

Stock Price – cena za akcii

Revenue – příjem společnosti

Dividend Payouts – dividenda

EPS Growth – růst zisku na akcii

Net Income – čistý zisk společnosti

Assets vs Liabilities – aktiva vs dluh

Price to Earnings – poměr ceny a zisku

Long Term Debt – dlouhodobý dluh

Shares Outstandings – počet akcií v oběhu

OČEKÁVÁNÍ ANALYTIKŮ

Grafy očekávání analytiků budoucího vývoje příjmů a zisku na akcii společnosti. Tmavě hnědé sloupce znázorňují aktuální vývoj hodnoty a světle hnědé sloupce očekávající vývoj hodnoty.

ZNÁMKA GP

Jak vypočítáváme vnitřní hodnotu akcie podle modelu DCF (Discounted cash flow) se dozvíte ZDE.

Datum výpočtu

Model výpočtu

Vnitřní hodnota

Margin of Safety

Vstupní cena

FUNDAMENTÁLNÍ ANALÝZA

TECHNICKÁ ANALÝZA

INFO:

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Copyright © 2022 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ

Kontakt
GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika