Instituční Elliott Wave trading

Živíme se obchodováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn. Náš styl tradingu a analyzování vychází ze základů, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott. Pro úspěšný trading tuto teorii kombinujeme s tzv. institučním tradingem, který nám pomáhá identifikovat ideální zóny ke vstupu do obchodů. Nabízíme nejen predikce, analýzy na přání, kurzy ale i obchodní signály na základě našich osobních vstupů.

Měsíčně obchodujeme a sdílíme s našimi klienty kolem sto různých obchodních příležitostí a spolupracujeme s nejvyhlášenějšími a největšími brokery v CZ. Vítejte ve světě Elliottových vln!

Spolupráce

Členství

Členství
1850 Kč
Více informací
Členství
4900 Kč
Více informací
Členství
9100 Kč
Více informací

Trading kurzy

KURZ 2
6400 Kč
PDF skripta zdarma
Více informací
KURZ 1
6400 Kč
PDF prezentace zdarma
Více informací

Náš tým

Ing. Marek Vaňha

zakladatel
hlavní analytik

Jan Bartoš

zakladatel
IT specialista

Sergey Kravchenko, DiS.

analytik

Reference

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Copyright © 2022 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ

Kontakt
GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika