Elliott Wave Predikce

Živíme se obchodováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn na základě Teorie Elliott Wave . Naší hlavní snahou je tedy přiblížit obchodování podle techniky EW širšímu publiku. Tento druh tradingu a analyzování je pro nás naprosto srdcová záležitost a veškeré predikce, obchodování a školení, je založené na základech, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott.

Vítejte v našem světě!

Spolupracujeme s:

Výsledky

Členství

1. měsíc
1499 Kč
Více informací
3 měsíce
3999 Kč
Více informací
6 měsíců
7499 Kč
Více informací

Náš tým

Ing. Marek Vaňha

zakladatel
hlavní analytik

Jan Bartoš

zakladatel
IT specialista

Bc. Tomáš Popovič

analytik

Reference

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Telegram s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

Copyright © 2019 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ

Kontakt
Ing. Marek Vaňha
IČO: 88136884
+420 601 568 719
info@goldenpocket.cz
Myslotín 42
Pelhřimov, 39301
Česká Republika